Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a BT billentyű...

Mi lehet a baja a BT billentyűzetnek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sikeres csatlakoztatás után addig működik amíg nem lépek ki abból az alkalmazásból amit éppen használok. Kipróbáltam jegyzettömbbel, 15 perc gépelés, és 15 perc tétlenség után is működött, de amint menteni akartam, a fájl nevet már nem tudtam beírni. Látszólag minden rendben, BT eszközök között, és az eszköz kezelőben is látszódik, de gépelni nem lehet vele. A BT drivert már frissítettem, de nem segített, a billentyűzetnek nincs drivere a gyártói oldalon. Újra csatlakoztatni csak eltávolítás, majd a gép újraindítása után lehet. Környezet:

-Dell Inspiron 5520

-BT Generic Bluetooth Adapter

-WIN7 64bit

-Medion MD86739 BT billentyűzet

A billentyűzetet kipróbáltam a telefonommal, azzal ilyen jelenség nem jött elő, ezért feltételezem, hogy nem a billentyűzetnek van baja.



2013. júl. 16. 00:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!