Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék videokártyát venni...

Szeretnék videokártyát venni a gépembe, honnan tudom milyen való bele?

Figyelt kérdés
Nem vagyok teljesen hülye az informatikához de inkább software szinten értek a dolgokhoz. Még soha nem bővítettem a gépem ramot leszámítva. Tudom az adatait a dolgoknak de hogy bármilyen vidikártyát lehet bele tenni vagy nem mindegy a foglalat vagy hogy van ez?

2013. júl. 16. 03:13
 1/2 anonim ***** válasza:
megkülönböztetünk AGP, és Pci express foglalatot, az utóbbit, nem akarok nagy hülyeséget mondani, de már vagy 8 éve használják.. felteszed az aida 32 vagy az everest nevezetű programot, és az összegzásnél, mindent leír neked, de a leggyorsabb ha lekapod a gépház oldalát, és rávan írva a lapraa neve, beírod gooogle ba és kiis dobja.. de érdemes lenne a konfigodhoz illő vga-t választani, szóval hiába teszel be egy pci expresszes lapba egy 7770 es radeont, ha pentium 4 ht proci van benne, az életbe nem fogja jobban vinni a gameket, főleg nem a maaiakat.
2013. júl. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, így már értem. Tudom, ha egyik túl erős a másik úgyse tudja kihasználni az addig megvan. Már csak azt kell eldöntenem hogy éri majd meg.
2013. júl. 16. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!