Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szegélymentes és Keretmentes,...

Szegélymentes és Keretmentes, Keret nélküli nyomtatás az azt jelenti hogy lapszéltől lapszélig képes nyomtatni egy adott nyomtató, azaz akár egy miliméter is lehet a legkevesebb lehagyott hely a lapok szélein és alján, tetején?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 12:25
 1/2 hypno ***** válasza:

Pontosan azt jelenti, hogy nincs körben egy fehér csík.


Egyébként az 1 mm már szegély (vagy keret).

2013. aug. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csak mert úgy jártunk hogy vettünk egy multifunkciós nyomtatót és nem nyomtatott a lapszélig kb egy, másfél centit hagyott el sőt volt hogy a számítógépre a lapolvasó is kihagyta a szélét... de nem minden beolvasásnál... a már meglévő másik nyomtatónk alap nyomtató 7 ezer volt tehát alsó kategóriás... meg képes úgy nyomtatni hogy semmi sem marad el a lapszéleknél... aztán végül visszavittük az üzletbe a nyomtatót a fénymásolósat és nagy vitatkozásra visszavették... nem akarták visszavenni hanem max hogy kicserélik ugyan olyanra... de kiderült hogy a miénken kívül még egy olyan volt amit még nem vittek vissza... úgyhogy a végén visszaadták az árát... meg azt akarták bemagyarázni hogy nincs olyan nyomtató és fénymásoló ami képes a margón kívül nyomtatni... és még az volt a jó hogy vittem pár nyomtatott lapot amit a meglévő nyomtatóval nyomtattam mert éreztem hogy belefognak kötni...
2013. aug. 13. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!