Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy alaplap ha volt már...

Egy alaplap ha volt már használva és átteszem egy olyan gépbe ahol minden vadi új használatlan akkor az időt beállíthassa az alaplap?

Figyelt kérdés

Azért érdekel mert valakinek eladtam egy alaplapot meg egy procit vadi újon és hívott,hogy nem jó az alaplap mert nem tudnak rá windowst telepíteni nem bootol be a CD,és azt állította,hogy próbáltam összerakni és nekem is ez volt a gond és ezért eladtam.Hát nem ez történt vadonatúj dolgok voltak az már más,hogy miért adtam el más téma most abba nem akarok belemenni.Szóval az alaplap megjegyezheti az időt meg dátumot stb. Mert azt mondta egyből be volt állítva.Csak azért tettem fel ezt a kérdést mert itt aki ért hozzá és nem jegyezheti meg bizonyiték lenne rá:)

Előre is köszi a válaszokat,a normálisokra megy a zöld kéz!:)



2013. júl. 16. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Az alaplapon van egy gobelem általában CR2032. Ennek az a feladata hogy a BIOS nem felejtse el a beállításokat (többet közt a dátumot, és órát) ha hálózati áram nélkül marad az alaplap.
2013. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!