Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég jól értek a hardverekhez...

Jampi15 kérdése:

Elég jól értek a hardverekhez ezzel kereshetek némi pénzt valahogy vagy hadgyam kárbaveszni a tehetségem kár vele foglalkozni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
először végezz el egy informatika szakot,és egy informatikai főiskolát,végzettség nélkül lehet akármekkora a tudásod,nem fogsz tudni megélni belőle...
2013. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
de először általános iskola nyelvtan órára kéne bejárni...
2013. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A második hozzászólás talált. Igazándiból az első is, de az utóbbi jobb volt. :D

Kérdező: Milyen videokártyát ajánlanál az Fx 6100-as processzorom mellé és miért?

G.

2013. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az Fx 6100-as proci szerintem jólkihajt mindenféle VGA-t huzásnélkül alap Ghz-en akár egy 7950 3GB DDR5-ssel is jól érzi magát én szeméjszerint egy HD 7770 vennék mellé nemtuldrága és elégjó dolgoznak eggyüt
2013. júl. 16. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:

ismételten ajánlom a figyelmedbe a már #2-es válaszban leírt tanácsomat...


Mellesleg a helyes válasz,az az lett volna,ha megkérdezed,mennyit szánna rá,mi a konfig többi része,mekkora a monitor felbontása,és milyen célra kell,mert ezek a tényezők nagyban befojásolját a választást...

2013. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sorry,én okítok a nyelvtanról,és csak az elküldés pillanatában vettem észre,hogy a befolyásolják-ot sikerült pontos j-vel írnom :3
2013. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nemjárok nyelvtan órára minekaz nekem :D
2013. júl. 16. 22:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak egy rövidke teszt:

Összeállítanál egy konfigot 120 ezer forintból játékra?

2013. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha csak 120 ezrem lenne rá akkoris összeállítanák egy gépet nemlenne valami bivaj gamer gép de összehoznám én ugytartom h 250 ezer alatt AMD-s gép az felet intel 120 ezerből összelehet hozni egy kisseb gamer gépet
2013. júl. 17. 11:40
 10/10 anonim ***** válasza:

A válasz végül is nem volt teljesen rossz, de az tuti, hogy ezzel nem tudsz pénzt keresni. Ahhoz nem volt elég jó.

Megpróbálkozhatsz egy számtech. bolttal vagy szervizzel, ott talán keresnek hardverekhez értő tagokat szakirány nélkül, de ne igazán reménykedj, sokan vannak a te szinteden szakmával.

Mondjuk nem tudom, hogy miért csak a pénzkeresés és a kárba veszés opciók vannak.

Utolsó tipp: Tanulj! Végezz egy OKJ-s tanfolyamot vagy bármi mást, hogy legalább egy papírod legyen. Nem ér sokat, de a semminél több.

G.

2013. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!