Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik lenne jobb laptop?...

Melyik lenne jobb laptop? (Átlagos cuccokra + egy kis játék)

Figyelt kérdés

Átlagos felhasználásra lesz(egyetemre kell), néha kicsit játszanék rajta nem a legújabb játékokkal. Ttudom hogy a laptopot nem erre találták ki, de muszáj lesz magammal hordoznom.


[link]


[link]


Melyik lenne jobb választás? Jobb ha a processzor erősebb vagy ha a videókártya?



2013. júl. 20. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a Lenovo IdeaPad G580AH laptop jobb választás. Az erős processzor szerintem nagyon fontos. Én ezért választanám a Lenovot. A videó kártyája is egy jobb fajtának számít a laptopok között ami simán elfuttatja a régebbi játékokat és az újabb játékokat is elviszi közepes és alacsony grafikán. Szerintem az a Lenovo jó választás.

Remélem segítettem.

2013. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Úgy olvastam pedig, hogy a Radeon erősebb ,mint a Nvidia 635-ös, de ha a processzor is számít akkor a lenovo lesz.
2013. júl. 20. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:
nvidea erösebb mint a radeon
2013. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, ezek alapján nem éppen erősebb:

[link]

És itt a 635m-nek 2 Gb a memóriája.

2013. júl. 20. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:

A nagy memória nem sokat segít vagy tesz hozzá a teljesítményhez. Általában parasztvakításnak írják oda, a kevésbé tájékozottabb meg sajnos van mikor bedől neki.

A grafikus processzor számítási ereje, a memória busz szélessége és a memóriák gyorsasága a fontos. Az hogy most egyik 1gb a másik 2gb - os szinte semmit nem számít az általam előbb felsorolt szempontok a legfontosabbak szerintem egy grafikus vezérlőnél.

2013. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1,3as hülyeséget írtok a 8750 egy klasszissal jobb kártya mint a 635

Ha újabb játékokkal is szeretnél játszani a samsungot vedd

Az az i3as proci meg nem sokkal rosszabb mint az i5,a játékoknál,filmeknél meg egyébként sem a proci a mérvadó

Itt lehet informálódni videókarik meg procik terén:


www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-8750M.87147.0.html


Amúgy szerintem még nézelődj ha van rá lehetőséged,a lenovo is ad ki hasonló konfigurációval gépeket mint az a samsung,a lenovok sokkal jobban össze vannak rakva,megbízhatóbb gépek

2013. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 24. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!