Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Packard bell easynote ts...

Packard bell easynote ts laptopomba intel b815 1,60 ghz proci van jelenleg. Számítógépes boltba azt mondták hogy minden b széria pl intel b980 2,40 ghz bele megy mert eggyezik a foglalata. (rPGA988B) alul?

Figyelt kérdés
akkor csak ezekre lehet lecserélni? Pl intel b960 ra is? Bocs ha h*lye a kérdés nem vok benne jártas.
2013. júl. 21. 16:42
 1/3 anonim válasza:

Rossz helyre írtad a kérdést !!!

Egyébként nemtudom nem vagyok gép guru,nkm acer-omba van b960 és állítólag i3at meg i5öt tudok bele rakni^^

2013. júl. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor én is jól halottam. itt az oldalon egy gyerek i7 et rakott bele a b815 helyére! íme : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__4..
2013. júl. 23. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
laptopokba nem olyan módon szerelik a procit, mint az asztali gépekbe. nem biztos, hogy forrasztás nélkül cserélhető.
2013. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!