Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Behalt a hűtés, milyen paszta...

TakerNet3G kérdése:

Behalt a hűtés, milyen paszta kell?

Figyelt kérdés
Adott egy lenovo g560-as laptop, hűtő tisztítás és paszta csere lett a melegedés vége, vettem fehér színű pasztát, rákentem rendesen, de az Istenért se veszi fel a borda a hőt, ennyire rossz a paszta? Az ezüst az jobb? Gyárilag ezüst színű paszta volt a gépben. Hozzáteszem a fehér 250 ft-volt, és volt 1200-ért. Egy haveromnak van ezüstje, de nem szállok kocsiba, hogy elmenjek 34 km-ert egy adag pasztáért, ha az se jobb. Öt perc alatt kikapcsol a laptopom ezzel a pasztával.
2013. júl. 22. 17:51
 1/6 anonim válasza:
lehet hogy sokat kentél és valami olyan helyre folyt,ahová nem kellett volna.vagy pont keveset.esetleg helytelen összerakás.egyébként egy 250 ft-os paszta nyilván nem a legjobb de annak is át kell adnia a hőt.használtak már lekvárt is meg testápolót is,azok is átadják különböző hatásfokkal.ezüst pasztát nem javaslom,ahhoz már nagyon tudni kell pasztázni.ha egy kicsi is rossz helyre megy komoly zárlatot tud okozni.
2013. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszt, de sajnos a problema az ezust pasztaval se oldodott meg. A huto racsokon a kiaramlo honek melegnek kene lennie, de ez jeg hideg, a borda viszont tuz forro, es nem huti, a rez felveszi a meleget, de nem tudja kifujni a huto, ez most mi? Lefotoztam es ellkuldtem szervizbe a kepet, ahol azt mondtak h telljesen jol van pasztazva, az osszerakas is korrekt, 15 ezerert megnezik es megjavirjak. Majdnem karomkodtam egy sort. Segitsetek skacok, nem talalkoztatok ilyennel? :(
2013. júl. 22. 21:43
 3/6 anonim válasza:

ismerősöd nincs,aki értene hozzá?15k azért hogy megnézzék...hát(az 1.válaszadó)

tudnál feltölteni képeket?

2013. júl. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
amúgy ha a réz felveszi a meleget,akkor a hőátadás biztos jó.valami lehet kimaradt összerakáskor...gondolok arra,hogy valami nem lett bekötve vagy nem illeszkedik valami rendesen.mozgass át mindent.nem feltérlenül kell a ventinek forró levegőt fújni.az én laptopom terhelés alatt 50-55fokos procival megy aida stress-test alatt,mégsem fúj forró levegőt,csak enyhén langyit.
2013. júl. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen tudok feltölteni, mivel ma este nem számítok arra, hogy megnézzétek, így majd inkább csak holnap rakok fel, de ezer hála h megpróbáltok segíteni, az itteni válaszadók 55%kb bunkó és trágár.
2013. júl. 23. 22:25
 6/6 anonim válasza:
mind én voltam: 1.válaszadó
2013. júl. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!