Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyszer csak elment a kép a...

Egyszer csak elment a kép a monitoromon, melyik alkatrész lehet a hibás?

Figyelt kérdés
Már nem mai darab, Samsung Syncmaster 920 nw. Épp használtam, amikor elment a kép rajta. Ha kikapcsolom, utána pár másodpercig jó, azután megint elmegy. A bekapcsolást jelző LED világít, de semmi más. Szétszedtem, púpos kondenzátor nincs benne, elektrolit folyást, égésnyomot nem látok a panelen. Mit lenne érdemes kicserélni rajta, ami meghibásodhatott?

2013. júl. 29. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a problémám volt vagy úgy 1-2 éve.

Most meg nem mondom neked, melyik, de úgy 10-20 ezer forint javíttatni.

2013. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vidd el egy szerelőhöz.

Ő biztosan meg fogja mondani, hogy melyik alkatrész romlott el.

2013. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak pontosan arról van szó, hogy nem akarok munkadíjat + anyagköltséget fizetni, mikor a monitor se ér többet 10-15000-nél, 6-ért már van komplett panel hozzá ebayen, de a kondenzátorok meg pár 100Ft-ból kijönnének, és beforrasztani én magam is be tudom.
2013. júl. 29. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!