Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a számítógép...

Szerintetek ez a számítógép konfiguráció mennyire jó?

Figyelt kérdés

Ez a jelenlegi gépem:


Alaplap: Gigabyte GA-G41MT-D3

CPU: Intel Pentium Dual-Core E6600 3,06GHz

4GB Memória(sajnos többet nem tudok, de azt hiszem Kingmax:(

VGA: Sapphire Radeon HD6750

Samsung 500GB HDD

CPU-hűtő: Arctic Freezer 7

Táp: aszt hiszem egy 500W van benne, sajnos a márkáját nem tudom.


A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mennyire jó konfig ez? Mert szerintem nagyon szar, minden szaggat rajta. Mit lenne érdemes kicserélni?


u.i.: Bocsi, ha nem elég részletes a leírás, ha tudtok mondani olyan programot, amivel megnézhetem milyen alkatrészeim vannak, akkor köszönöm!


2013. júl. 31. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
hát őszintén,sólva a procid az kihajtja azt a vga-t aztán annyi, ha azt akarod hgy az őjabb gamek mennyenek, akkor add el komplett az egészet, még eladható, mert nem egy kövület, és egy fm2 es gépet összelehetne rántani 100-110 ból is már., ami jelentősen gyorsabb. ezt meg min 50 ért ellehetne passzolni.
2013. júl. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Új gépre egy barátom jóvoltából végtelen keret áll rendelkezésre, már meg is van konfig:) Csak érdekelt, hogy a jelenlegi masinámat mennyire tartjátok.
2013. júl. 31. 23:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy haveromnak adnám el a gépet, és ha valamit ki lehet rajta cserélni az érdekelne, de ha nem akk mindegy.
2013. júl. 31. 23:56
 4/4 anonim ***** válasza:
felesleges rá költeni, halott foglalat.. az a processzor, a mai játékok alapkövetelménye, a vga nem annyira rossz, célszerű lenne vele közel full hd felbontásba játszani, hogy a proci ne kapjon akkora terhelést.
2013. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!