Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP dv6560el típusú laptophoz...

HP dv6560el típusú laptophoz honnan lehetne letölteni Windows XP hez drivereket?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem HP dv6560el típúsú laptopot. Sajnos drivereket nem adtak - alaplap, vieókártya, hangkártya, hálózati kártya, stb, stb. - sajnos teljesen meg vagyok lőve, mert a VISTA-val csak szívok - és szívesebben látnám a gépemen az XP-t.

Mindenkinek előre is köszönöm, aki segítene.


2008. jún. 27. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Hááát, ez egy kicsit macerás. Ugyanis hivatalosan nincs. Ami persze nem azt jelenti, hogy nincs, csak elég macerás. (Laptopokhoz a laptop gyártója készíti a drivereket, főként a spéci billentyűk/funkciók miatt)

Kezdjük az elején: van egyszer egy geforce 8400m kártya. Hivatalos nvidia driver nincs hozzá. Külföldi fórumok szerint az itt található driver tökéletes hozzá:

[link]


Van benne Intel 3945 wifi:

[link]


LAN-t szerintem felismeri az XP. Hangkártyáról csak annyit találtam, hogy SB kompatibilis. Tudsz róla valami bővebbet mondani?

2008. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pont ilyen gépem van:

[link]


Ahogy tudom a videó kártyán kívül a többi dolog az integrált...

2008. jún. 27. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a HP oldalán én is megtaláltam a gépet, de semmi chipsetet nem írnak, amiből legalább következtetni lehetne. Vista eszközkezelőben vagy ilyesmiben nem tudod megnézni a hangkártya nevét vagy modellszámát? (Egyébként lehet, hogy azt is felismeri alapból az XP, de annál már kisebb az esély szerintem, mint a LAN-nál.)
2008. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!