Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort ajánlanátok...

Milyen monitort ajánlanátok 50 ezer alatt?

Figyelt kérdés

Pár fontos dolog: legyen rajta HDMI és jack bemenet, Led-es IPS-es paneles és 22 vagy 23 colos, de a nagyobb jobb lenne. PS3-hoz és géphez lesz, játékok, filmnézés meg netezés.

Köszi!



2013. aug. 3. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Monitoron szerintem nem szokott jack lenni, de a HDMI hangot is átvisz nem? [link] Ez lenne jó szerintem.
2013. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 doni1201 ***** válasza:

Jack csak azokban a monitorokban van, amikben van beépített hangszóró.

Itt van egy: (szerintem ez jobban néz ki, mert keret nélküli :) )

[link]

2013. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most nézem, hogy itt van 3D-s. [link]

Erről mi a véleményetek?

2013. aug. 3. 17:47
 4/7 doni1201 ***** válasza:

Az passzív 3D (polarizált) csak 1920x540-es felbontásban tudja adni a 3D-s tartalmakat. (ezért olcsóbb) A 2D ugyanúgy FULL HD marad persze. Ha közelről nézed akkor lehet, hogy a felbontás-csökkenést észre is fogod venni 3D-nél. Szóval monitornak aktív 3D-t ajánlanék (pl. Samsung), de az drágább.

És mivel ez a 3D-s LG ugyanúgy IPS-es és csak egy ezressel drágább, lehet hogy ezt venném.

2013. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 doni1201 ***** válasza:
Ja nem 5ezerrel... még így is megfontolandó :)
2013. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
(Full)HD monitor - HDMI csatlakozós + hangfal + rca to 3.5mm jack átalakító + 3.5mm Stereo Jack Female to Female Adapter + HDMI 1.3 (1.4 ha 3d-s monitor van) + az Av kábel amit a Ps3-hoz kaptál.
2013. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minek ennyi hülye kábel? Havernál kipróbáltuk, fullhd monitorba dugtuk a hangfalat és a hdmi-t és kaptuk is a hangot. :D
2013. aug. 3. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!