Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma a notebook...

Mi lehet a probléma a notebook hangszórójával?

Figyelt kérdés

Pár hete lett megvéve újonnan egy Lenovo IdeaPad Y510p típusú noteboook (tehát még garanciális, 3 évig). Minden klappolt eddig. (Tudni kell rólam, hogy én az esetek nagy többségében fejhallgatóval használom a gépet.) Tegnap használnom kellett volna a gép hangszóróját, de észrevettem, hogy mind a kettőből folyamatosan egy pattogó zaj hallatszik. Megnéztem, természetesen nem volt jött ki hang a hangszórókból.

Mindent megpróbáltam, újraindítások sőt, még a hangszórók driverét is leszedtem, majd visszatelepítettem. Semmi.

Rá 1-2 órával játszottam, fejhallgatóval a fejemen, majd úgy gondoltam, hogy újra odahajolok a notebook hangszórójához, hogy hallható-e még a kattogó-pattogó zaj. Érdekes módon elmúlt sőt, újra volt hangja is, egész korrekt módon működött.

Ámde pár órára kikapcsoltam a gépet, majd pár perccel ezelőtt mikor bekapcsoltam ismét előjött a pattogás és újra nincs hang.

Az elég terjedelmes leírás után az lenne a kérdésem, hogy vajon mi okozhatja a hibát? Mindent megpróbáltam már, ami tőlem tellett, nem igazán van kedvem garanciáztatni, de ha ez hardveres és javíthatatlan hiba, akkor nincs mit tenni. Aki követte ezen notebook "sorsát" az interneten, az nem hallott semmilyen hasonló szériahibáról?

Köszönöm a segítséget!



2013. aug. 4. 15:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!