Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban? Használt gép egyben, vagy új gép alkatrészenként?

Figyelt kérdés
Játékra szeretnék venni gépet mint pl.: crysis 3 gta 4 vagy talán az 5 ha ki jön :P de nem full grafikán elég nekem a közepes is..Az apródon nézegettem gépeket és megtetszett néhány de nem tudom h megvegyem-e mert mi van ha elromlik ez meg az, vagy átvernek stb... maximum 70k-t költenék rá mert még így is gyűjtögetnem kell hozzá, meg nem is vagyok valami profi informatikus h értsek is hozzá.

2013. aug. 4. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Új gép alkatrészenként éri meg a legjobban.

De 70-ből nem fogsz tudni kihozni olyan gépet, amivel tudnál játszani az említett játékokkal. Szerintem az min. 110-120.

2013. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ismerem az általad írt játékokat, hogy mennyi a hardverigényük. 70 az egy új gépre nem túl sok még akkor sem ha nem akarsz erős gépet.

Ha használtan veszel azt nagyon meg kell nézni mivel azokra nincs garancia csak akkor ha használt gépeket forgalmazó üzletből veszed. Ha használtat veszel én ezt a megoldást javasolnám, 3-6 hónap garanciát adnak rá, bár egy kicsit magasabb így az ár mint ha megveszed valakitől, de mindenképpen biztonságosabb.

2013. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát a játékoknak amiket írtam a eléggé nagy gépigényük van és lesz XĐ akkor szerintem használt gépet fogok venni és óvatos leszek nehogy átverjenek :D viszont a garancia nem baj az apródon amit találtam az mind garanciás volt 1 évre vagy félre :D amúgy itt egy link az egyik kiszemeltemről szerintetek megéri az árát v hasonlót venni? nekem eléggé fullosnak tűnik aprod.hu/hirdetes/uj-fullhd-4magos-4x3000mhz-gamer-szamitogep-1000gb-merevlemezzel-ID1fubN.html#cd7f6c3b96
2013. aug. 4. 23:33
 4/11 BM-Striker ***** válasza:
hardverpro.hu-n nézegess gépeket inkább.
2013. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ott is nézegettem de nem találtam olyat ami tetszett nekem :/ legalábbis ami közel volt
2013. aug. 5. 00:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig az a problémám, hogy hiába írja oda egy magánszemély, hogy 6-12 hónap garancia, ha baj van ezt mégis hogy fogod tudni érvényesíteni? Teljesen az ő jóindulatától függsz ez meg így lutri. Főleg ha a gond 2-3 hónap múlva jelentkezik, akkor meg nehéz eldönteni ki okozta. Amúgy ha Debrecenben keresgélsz ezt is ajánlom, nem tudom ismered -e: [link]
2013. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BM-Striker ***** válasza:
Odaadják a számlát, ha még érvényes garancia.
2013. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
15:26 azt az oldalt más is ajánlotta és nézegettem csak az baj h nem tűnnek olyan erős gépeknek ami játékokra jó lenne..:/ jah és amúgy nem volt valami könnyű nekem összeszedni ezt a 70-ezret, pontosabban még mindig gyűjtögetek rá h meglegyen a 70 és éppen ezért nem is mennék bele valami könnyen egy üzletbe.. az biztos h amit lehet számlát mindent kérek meg letesztelem működik-e stb... szóval óvatos leszek :D
2013. aug. 5. 21:04
 9/11 Gábor_79 ***** válasza:
Lényeg, hogy jó sokáig kell tesztelni vagy kérd meg, hogy érkezésed előtt egy-két órával indítsa el. A 'rejtett' hibák akkor jönnek elő ha már, üzemi hőfokon működik vagyis terhelten huzamosabb ideig.
2013. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Amit, kérdező, a #3-as válaszban linkeltél, szörnyű ajánlat.

Egyetlen egy játék sem indulna el rajta. 600x800-ban, a legalacsonyabb beállítások mellett sem.

Ez a 28.000Ft-os PC oda vissza veri a Te általad linkeltet:

[link]

Tényleg hardverparón nézelődj, mert apródon 10/8 ember át akar baszni, és nevetséges gépeket hívnak GAMER-nek, megtévesztik a hozzá nem értőket, pl. Téged, míg hardveraprón csak 10/2 ilyen.

2013. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!