Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha valamilyen játékkal játszok...

Ha valamilyen játékkal játszok (fifa 10, pes 10, unreal tournament stb. ), akkor kb.15perc után a számítógép egyszerűen leáll, és utána csak rövid várakozás után tölti be újra a windowst. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Nemsokára újratepelepítem, de lehet, hogy a videókártya vacakol?
2009. okt. 25. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
gyenge a tápod, a proszesszor gyenge és túlmelegedik, gyenge a vidókártyád és túlmelegedik. Ezek minde lehtnek külön külön vagy egybe! Illetve lehet még kevés a RAM-od is.
2009. okt. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemhiszem, hogy a tápegységemmel lehet a baj, mivel CSAK akkor kapcsol ki magától ha valamilyen játékkal játszok, amúgy nem. A processzor AMD Athlon 64x2 Dual Core Processor 6000+ , szal nem hiszem, hogy ezzel lehet a gond.. a Videókártya és még csak 1 éves:S NVIDIA GeForce 8600 GT. és 2 GB RAM, szal elvileg bírniuk kéne a játékokat.. Lehet, hogy valamelyik túlmelegedik.. És erre, hogy jöhetnék rá, melyikkel van a baj?
2009. okt. 26. 07:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor igen nem azzal lesz baj hogy túlterhelt! :) Az szokott még lenni hogy hibás a driver. Volt ismerősöm vett kidkarit és neki is ez volt. Aztán egyszer kihozott a vidkari cége egy új verziószámú drivert azt feltette és azóta jó. Szerintem nézd meg hogy van-e már új verziószámú driver. Próbáld emg azazl. A túlmelegedés háát ha Aktív hűtéses a Videokártyád akkor az kiesett ha nem akkor van rá esély...
2009. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs megtépve a procid vagy a vga-d? Ez lehet(ne) a hiba egyik fő forrása. Nálam is volt ilyen baj, de én tudtam, hogy a húzástól hal ki a gép(gagyi memóriák miatt). Tulmelegedni nem igen láttam még procit vagy vga-t alap órajelen.Amugy meg a mai procik már nem is tudnak igazából túlmelegedni, mivel ha az egyik mag eléri a TjMax-ot, tehát a maximális megengedett hőfokot, akkor egyszerűen az lekapcsol, és a másik dolgozik. Ez meget felváltva. Quad prociknál érdekes, ahogy teszt alatt elérik a 95-100 fokot az egyes magok és lekapcsolnak, majd utána vissza. A gép meg megy rendesen tovább. A tápot is leírhatnád esetleg, hogy milyen márka és típus.
2009. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
te amugy nem gondolsz arra, hogy játék közben sokkal többet fogyaszt a gép, és pont ezért lesz csak ilyenkor tultherhelt a táp...remélem már mostanra elfüstölt a géped.
2009. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!