Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 32 gb pendrive hogy lehet...

Öreg hegy kérdése:

32 gb pendrive hogy lehet formázni, hogy 4 gb-nál nagyobb fájlokat is el fogadjon?

Figyelt kérdés
Fat 32-- NTFS de hogyan a total kommanderben sem találtam
2013. aug. 6. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajátgépben le lehet formázni NTFS-re. FAT32-nek van 4GB-os korlátja, nem érdemes használni, csak ritka esetekben. NTFS-re formázod és meg van oldva a gond. Nem kell a Total Commander sem hozzá.
2013. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

FAT32-vel 4GB a korlát, NTFS-sel ilyen nincs, viszont azt pendrive-ra nem ajánlanám, mivel naplózó fájlrendszer. exFAT jó választás lehet, amennyiben modern rendszerek között akarod hordozni az adatot.

Formázni TC-ben nem tudom, hogy kell, mivel nem használom, de intézőben igazán nincs eldugva: Sajátgépben (illetve ma már "Számítógép"-nek hívják) jobbklikk a meghajtón->formázás.

2013. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy a TC-ben a Formázás opció UGYANAZT a panelt hozza elő, mint a Sajátgép...
2013. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldottam, köszi mindnyájatoknak
2013. aug. 7. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!