Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Merevlemez indulási hiba? A...

Merevlemez indulási hiba? A gépemben két merevlemez van. Egy 1 TB-os (Western Digital) és egy 500 GB-s TOSHIBA. Bővebben lent:

Figyelt kérdés

Az elsővel semmi gond, de a TOSHIBA bekapcsolásnál mindig kiír valamit (a lenti képen) és csak akkor enged bebootolni a 1 TB-s ról ha lenyomom az F1-et. MI baja lehet?


Ezt írja ki BOOToláskor: [link]

Ez a merevlemez: [link]

(ha beindítom a gépet, felismeri a számítógépben is kijelzi h ottvan)



2013. aug. 7. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen biosos üzenetekből annyi van mint a rohadás, ráadásul ilyenekkel nem nagyon találkoztam még, de nagy valószínűséggel vmi nincs rendben, főleg ha nem csinált még ilyet régebben. Nézd meg, hogy a Sentinel mit ír róla.
2013. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:

Erre gondoltam, mert láttam a 4-es porton van a merevlemezed. A 2. pontra gondoltam, a "Az adattároló eszközök megfelelő csatlakoztatása" bekezdésre. Ott leírja mért nem mindegy melyik porton van, csak én nem tudtam jobban, azért a link.: [link]

Esetleg ilyen jellegű a hiba..

2013. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!