Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép újratelepítése...

Számítógép újratelepítése HDD-ről?

Figyelt kérdés

A probléma adott. Egy Darab HDD-m van, ami hülye módon nem volt kettéparticonálva, de mivel nagyon belassult most a rendszer, így úgy döntöttem újra kellene telepítenem a rendszert. DVD-m sajnos nincs, így HDD-ről akarom újratelepíteni a gépet. Természetesen az Adatokat szeretném megőrizni, ezért kettéparticionáltam a windowsban a merevlemezt. Lett egy 150 gigás üres meghajtóm a neve B: meghajtó lett. A C meghajtóra letöltöttem a windows 7-et ISO-ban, amit kicsomagoltam egy mappába, a neve 1-es lett. Ujraindítás, f8 f8 f8 f8 , számítógép javítása, parancssor . A parancsor alapból azt írta ki hogy X: stb


átváltottam C:-re


Cd 1


C:/1/


Setup.exe

........


A Lemezképtípus használatához szükséges fájl nem található.


Mi a teendőm?


Köszönöm a segítséget előre is !


2013. aug. 7. 14:01
 1/2 levis56 ***** válasza:

Szerintem írd ki pendriv-ra mert ez így nem fog menni az isó fájlból lemezkép fájlt kell csinálni azt meg lemezíró progival tudsz én még nem hallottam hogy egyik patríciórol a másikra lehet op rendszert telepíteni.

[link]

2013. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs pednrive-om sem , max akkor kérnék valakitől ha minden kötél szakadna. KÖszi a segítséget, Aki esetleg tudna valamit a HDD-ről való Win telepítésről, kérem jelezze !! :)
2013. aug. 8. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!