Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell frissíteni az Ati...

Fulár kérdése:

Hogyan kell frissíteni az Ati Radeon kártyák driverét?

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni.Nekem Nvidia karim van.Annál egész egyszerűen figyelmeztet ha új Driver érhető el.Azt letöltöm telepítem és kész.A Driverek számozása is tök egyértelmű.Pl 312-es 313-304 stb stb.


A párom gépében Dual videókari van az Apu E-450 proci miatt.

Itt magát a legfisebb Catalyst-et szedem le és maga a Catalyst vadássza le a megfelelő drivert?Nem lehet egyből a megfelelő Drivert leszedni Catalyst nélkűl?A Catalyst soha nem jelez ha újabb Driver érhető el és nem is azt a Driver telepíti fel ami a gépben van.Egy Hd 7470M kari van a gépben de az eszközkezelő mutat egy Hd 6320-as és 6400 series típusú karit.A másodikat kártya nyílván a procihoz integrált kártya.Szóval én már teljesen elvesztettem a fonalat.A gép nem adja le azt a teljesítményt amire képes.Pl még egy 600 éves játék is beszaggat aminek nem szabadna.

Valakinek ötlete vagy javaslata?

Nagyon Köszönöm!


2013. aug. 8. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad le milyen laptopod van, a gyáértójának a weboldaláról kell megkeresni a drivert hozzá.

Amúgy nem jó játékra, így nem csoda hogy a régi játékok is szaggatnak

2013. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most nem tudom megmondani fejből.(mert itt a párom gépéről van szó)Ma du.megkérdezem tőle.De a típusa annyira nem is számít.A gyártó honlapjánál(Asus)az a gebasz,hogy ott szinte mindig fél meg egy éves Driverek vannak fönt.Egyátalán nem naprakész.

És az sztereotípia,hogy egy olcsóbb vagy gyengébb gép alkalmatlan a játékra.Kicsit vissza veszek a felbontásból a graf beállításokat leveszem általában közepesre,ha még mindig gond van akkor kilövöm az élsimítást.Így a legújabb cuccokkal is bőven el lehet játszani.Párom gépén simán megy pl:Mass Effect széria.Remember Me,Tomb Raider 2013 stb.Mindez majdnem közepes beáálítások mellet.

Csak teli van"mikró laggal".És egyéb grafikai hibákat is okoz a hibás driver.(Néha csíkozódik a képernyő)És ez egyértelműen nem hardver hiba mert amikor a driverekkel variálok akkor meg szűnik a hibajelenség pl csíkozódás.

Egyébként a játékok rohadt simán és akadás mentesen futnak.Nem úgy akadnak mint amikor gyenge hozzzájuk a géped.Mikro laggokról van szó.

A gép típusát du.Leírom.Fejből annyit tudok,hogy:

Proci:Amd Apu E-450

Videókari: Hd 7470m

Ram: 4giga Ddr 3

Oprendszer: WIn 8 64 bit(eredeti)

A 64 bites rendszer a ram miatt mert a 32 bites csak 3,5 gigát látott.

2013. aug. 9. 04:51
 3/5 anonim ***** válasza:

nem sztereotipia, biztosan tudom hogy játékra alkalamatlan, olvastam már régen teszteket róla, biztosan tudom.

A fél éves drivert nyugodtan telepítheted hozzá

2013. aug. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A típus K53B

Jó.Ha te mondod...

Igaz,hogy a fentebb felsorolt cuccok és még sok más is(Far Cry 3)gond nélkül elmegy rajta 1280X1024-es felbontáson a minimum és a Fps-el.

Én is olvastam tesztet mielőtt megvettük.Sajnos csak erre volt keret.De a félelmem alaptalan volt.Azok a kib**ott játékok csak azóta szaggatnak be amióta szeretném a föltólni a legfisebb drivert.

Egyébként köszönöm a válaszod!

2013. aug. 9. 16:26
 5/5 A kérdező kommentje:

De utálom,h nem lehet beleszerkeszteni az elírt kommentebe....

Szóval ezt a mondatot még egyszer leírnám:

Más cuccok is(Far Cry 3)simán elmennek 1280X1024-es felbontáson a minimum és a közepes graf beállítások között stabil 30-40 Fps közötti értékekkel.

2013. aug. 9. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!