Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti, hogy gondoljátok?

Ti, hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Kinéztem ez a konfigurációt. Megnéztem gepigenyek.hu-n és írta, hogy simán viszi a GTA IV, MAX PAYNE 3, FAR CRY 3, CRYSIS 3, WITCHTER 2+ hasonló gépigényű játékokat. Mások is írták, hogy biztos vinni fogja. NEM FULL HD-BAN FOGOK JÁTSZANI.


Processzor: [link]


Alaplap: [link]


Tápegység: [link]


Memória: [link]


Videó kártya: [link]


Szerintetek is így van ahogy én gondolom? Változtatni már nem változtatok. Ezt fogom megvenni. De szerintetek így van?



2013. aug. 9. 17:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Meg amúgy ne gondoljunk 2-3 évre előre. Van 1 csomó játék. Én 5 évig bírtam 1 olyan laptoppal ami háát nagyon gagyi. Aztán pedig jövő év ilyenkorra már szerintem biztos veszek új vidi kártyát. Elsőnek vidi kártyát fogok venni aztán veszek majd valami a procit. És aztán pedig majd a ramot. De ez majd csak jövőre lesz. És addig 1 csomó játékot nem fogok kivinni szóval. Mert tanulni kell a felvételire is. Szóval :)
2013. aug. 9. 19:36
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, csak jeleztem, hogy ha új procit veszel, kell új alaplap is, néhány ezer forinton most tízezreket spórolhatsz később.
2013. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kell új alaplap procinak. De ha később lesz pénzem akkor nagyon nem fg érdekelni pár 10 ezer Ft. Most először is ezeket megveszem. Aztán közben összegyűlik a pénzem veszek 1 kormány+pedált és aztán majd játszogatok azokon amik majd elfutnak a gépemen. És aztán ha 2-3 évig ezek tökéletesen bírják a játékokat akkor nekem semmi akadálya nem lesz. És 2-3 év alatt összegyűlik 1 jó kis összeg pl 110-120 ezer Ft abból olyan videó kártyát, ramot,procit,alaplapot tudok venni, hogy 1 kva jó gépem lesz. És aztán majd örülhetek, hogy minden játék elfut a gépemen :))))). Szóval ez lenne a tervem. Megvenni ezeket a a dolgokat és aztán venni 1 kormány+pedált és aztán majd 2-3 év múlva új dolgokat. :)))))))
2013. aug. 9. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!