Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Teljesítmény csökkenéssel fog...

Teljesítmény csökkenéssel fog járni ha egy ilyen monitort veszek?

Figyelt kérdés

Jelenleg 1280x1024-es felbontáson játszom,BF3,Far cry 3 ,BioShock Infinite,The Witcher 2,COD BO2 ezek mind ultra beállításokon futnak 35-40fps minimummal.Szeretnék venni a közeljövőben valami olyan monitort ami 16:9-es képarányú,mert a mostani játékokat szinte már csak ilyen monitorra adnak ki,én meg utálok úgy játszani,hogy alul felül fekete sáv van,mintha egy átvezető videót néznék.

Arra lennék kíváncsi,hogy egy ilyen monitorcsere teljesítmény csökkenéssel jár-e,magyarul lentebb kell-e vennem majd a grafikát a felsorolt játékoknál?

Amilyen monitorra gondoltam: [link]

Gondolom egy full HD monitornál már jelentős lenne a teljesítmény csökkenés,ezért választottam ezt a 1440x900 -as felbontást.Esetleg beleférne még egy 1600x900-as felbontás?

Konfigom:

-AMD Athlon II X4 740 processzor

-Asrock FM2A55M-DGS alaplap

-Kingmax 2x4GB DDR3 1333MHz VG

-Sapphire 7770 GHz edition


Köszönöm előre is a segítséget :)



2013. aug. 9. 19:55
 1/1 BM-Striker ***** válasza:

30-ért van már nagyibb va paneles full hd is.


[link]


Természetesen nagyobb felbontáson növekszik a hardverigény.

2013. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!