Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma, hogyan...

OneHitGoHome kérdése:

Mi lehet a probléma, hogyan tudom orvosolni? (lent)

Figyelt kérdés
Amikor belépek nem patcheli le a windowst hanem az usb-knél megáll aztán újraindítom úgy3x és sikerül de aztán megint újraindul magától használat közben,néha le sem patcheli csak azt írja "lemez olvasási hiba"

2013. aug. 14. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Te most tulajdonképpen miről is beszélsz ?
2013. aug. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem a legjobban írtam le:D arról hogy a gépemet amikor bekapcsolom indítja a windows-t a controllereket ellenőrzi felismeri stb.,ott leáll és újra kell indítanom,sikerül belépni a win.be akkor próbálok valamit kezdeni magammal pl. vagy játszok vagy híreket olvasok leáll és újraindul. nem mindig de olyan félórában legalább 1x,de van amikor bekapcsolnám és csak annyit ír lemez olvasási hiba.
2013. aug. 14. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy a merevlemezed haldoklik, vagy a Windows készül feladni a harcot.

A kikapcsolgatás egyik okozója lehet még a táp hibája, de ez nem igazán fér össze a lemezolvasási hibával.

azt javaslom mutasd meg egy szakembernek addig, amit még van mit megmutatni.

2013. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi szépen:D
2013. aug. 14. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!