Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy külső vinyóm, WD10000E...

Van egy külső vinyóm, WD10000EB035-01-es em. Az a problémám vele, hogy nem ismeri fel a gép. Mi lehet a probléma, és hogyan lehet orvosolni? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Eddig szépen működött, egyszer csak lefagyott a gépem restartoltam és most csak világít, de nem pörög fel, néha a gép észreveszi, de aztán csak tölt és nem tudok bele lépni. Az eszközkezelőben is megjelenik, mint "initio combo device class" azon belül "initio default controller", amire ha rákattintok, azt írja, hogy az eszköz megfelelően működik. De a sajátgépben nem jelenik meg, víruskereső, total commander nem látja. Vagyis nem tudom megnyitni. Nem is a vinyó érdekel, hanem a rajta lévő adatok, amik pótolhatatlanok.

2013. aug. 9. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a kábelt, amivel összekapcsolod, de először drivert keress
2013. aug. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
próbáltam kábelt cserélni de semmi vátozás
2013. aug. 12. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!