Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretném, ha a profik raknána...

Szeretném, ha a profik raknának össze egy szervergépet. Játékszerver lenne, de nem tudom, hogy milyen szervergép kellene, tudnak segíteni?

Figyelt kérdés

Metin 2, Metin 2 Mester-hez hasonló szervert szeretnék, engedély stb. már el van intézve, a saját kliensünk készül, ezért kérem önöket, ha tudnak segíteni, kérem tegyék meg.

Sajnos árat nem tudok megadni, akkora kéne, hogy ugyan úgy menjen, mint a övék. Tehát az ár kb megegyezzen, tudom drága, nem probléma, mivel sokkal több is vissza fog jönni.


2013. aug. 17. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Üdv!

Metin2-nek alapvetően nincs túl nagy gépigénye, de értem mit szeretne. DDMT2 és M2M között látszik a különbség. Szervergépre nem mernék konfigurációt mondani Önnek/Neked de szerintem fölösleges is. És ha ajánlhatok valamit: NE VEGYENEK SZERVERGÉPET! Nagyon szuper huszon akárhány magos 60+ gb rammal rendelkező gépeket lehet bérelni is. Sokkal jobban kijöttök mintha egy hasonló konfigurációval rendelkező gépet vennének. Ha esetleg további segítség kellene, esetleg a szerverre GM írjon nyugodta e-mailt! szabovtin@gmail.hu Remélem segítettem!

2013. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Üdv!


Az életkora, munkája, tapasztalata. Ha a szervert sikerült elintézni, akkor szólok Önnek.


Üdvözlettel László!

2013. aug. 17. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én összeraknék Önnek egy szerver gépet, de nem vagyok olyan gép közelében ahol elérhető a BlueChip honlapja, mert ott van szerver processzor.

Holnap összedobok egy gépet, de adok néhány tanácsot, hogy mit tegyen bele: 1 vagy 2 Xenon processzor, sok ram, sok tárhely.

2013. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 17. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
*Xeon, bocsánat elírtam. :D
2013. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!