Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lesz minden word dokumen...

Miért lesz minden word dokumentum írásvédett a pendriveomon?

Figyelt kérdés

A problémám nem rég jelent meg. Ha van egy nagyobb word dokumentumom 1200KB körül és azt átmásolom a pendriveomra még nincs gond, de ha ezen módosítok valamit és elmentem a változtatásokat csinál nekem egy tmp. fájlt amit ugye csak Total Commanderben lehet látni. De ez nem tűnik el ha bezárom a dokumentumot és nem is engedi törölni mert írásvédett (de amikor törölném az írásvédettséget nincs is ott hogy írásvédett, csak hogy rejtett és a rejtettséget is hiába kapcsolom ki visszakapcsolja automatikusan mikor kiléptem a tulajdonságokból). Ezenkívül ha rámegyek a hardver biztonságos eltávolítására, eltávolítani se engedi a pendriveot.

Magán a gépen nincs probléma, ott nem csinál ilyeneket csak a pendriveon. Mi lehet a probléma, hogyan tudnám orvosolni?



2013. aug. 17. 18:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Minden fájlt írásvédetté tesz a pendrivomon és nem lehet levenni róluk az írásvédettséget.
2013. aug. 17. 18:47
 2/7 levis56 ***** válasza:
A pendrive oldalán szokott lenni egy kis pöcök azt állítsd másik állásba.
2013. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen operációs redszert használsz?
2013. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pöcök nincs, és XP
2013. aug. 20. 08:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
XP-nél ritkán fordul elő a külső eszközön lévő fájlok írásvédettsége. Ha nem tudod eltávolítani az eszközt, az attól is lehet, hogy valami nyitva van, amivel akár megnézed. Sokszon én is csak úgy tudom eltávolítani valamit, ha kikapcsolom a gépet. Nagyon bosszantó, de nem jöttem még rá, hogy miért nem enged. Persze ez nem csak XP (ott ritkán fordul elő), de a Vista és a W7 sűrübben dumál vissza. A temp fájlokkal meg nem kell foglalkozni.
2013. aug. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincsen olyankor nyitva semmi, aminek köze van a pendrive-hoz :( tudom, hogy a temp-fileokat automatikusan törölnie kéne, de ezt se teszi, csak halmozza. (Érdekes módon filmeket/videókat enged másolni és törölni is)
2013. aug. 22. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen jelenség. Látszólag nincs nyitva semmi, mégsem engedi. Még nem jöttem rá, hogy ezt mikor és miért teszi. Szerintem valami olyan rezidens program fut, ami miatt azt érzékeli, hogy nyitva van a dokumentum. Mondjuk a Word is szokott szórakozni. Ilyenkor szoktam újraidítani a gépet, és "szűz" állapotban, mielőtt bármit kinyitnék, törölni, leválasztani.
2013. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!