Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik hűtőpasztát vegyem?

Melyik hűtőpasztát vegyem?

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalatok az alábbi hűtőpasztákról és melyiket ajánlanátok?

1 - ARCTIC SILVER 5 (2-13°C javulás, hővezetés >350,000W/m2 °C)

2 - ARCTIC SILVER Matrix (2-12°C javulás)

3 - Arctic Cooling MX-4 (hővezetés 8.5 W / mK)



2013. aug. 18. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Tök min1. A hűtőpasztának csak annyi a jelentősége hogy a hőt jobban átadja a hűtőbordák felé a proci.
2013. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 levis56 ***** válasza:
Én olvastam egy tesztet különböző trutymókat kentek a procira és magasan a mustár vitte el a pálmát igaz rohadtul büdös volt de hónapok múlva is jobban hűtött mint a rendes hűtőpaszta igaz gázálarc kellett hozzá.Én a sima 200 ft-os pasztám tökéletesen jó 40-45 foknál nem több a hőm terhelve.
2013. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy MX4, hát az hogy tök mind1 tese hiszed el ugye, azért a legolcsóbb párszázas meg egy MX4 között főleg tuning esetén azért észreveszel pár fok különbséget..
2013. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 levis56 ***** válasza:
Hajrá tuning,röhej amikor egy trabantból akarnak merci teljesítményt kihozni,mercit kell venni és nem a különböző trükkök miatt aggódni hogy mi fog bekrepálni ha tuningolok,nem hiszem hogy csak fullon játszható egy játék különösen nem akkor amikor a monitor nem is bírja azt a felbontást.
2013. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3:


Ugye te sem hiszed, hogy a pasztától lesz hűvösebb a procid. Jó hűtő kell a processzora és máris jó pár fokkal hűvösebb a CPU. Én a gépem olyan kb. 30 fokba használom most(mert a tetőtérben kb. annyi van) és még sem melegep a CPU-m 47foknál. Játéknál is max 62fokig melegszik. Pedig nem használok 700Ft.-nál drágább pasztát.

2013. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 levis56 ***** válasza:
Ha egy gépet normálisan használsz még ha maxon is akkor is rendesen kell működnie gyári hűtővel is mert az úgy van megtervezve,nekem is gyári hűtő + 1 házhűtő kánikulában 40-45 fok max és bármilyen játék ami fenn volt élvezhetően simán futott, pedig csak APU van nem és nincs tuning.
2013. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na most akkor melyik pasztát ajánlanátok? (1,2 vagy a 3)
2013. aug. 19. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Amelyik olcsóbb!
2013. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!