Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet kipróbálni drágább...

Hol lehet kipróbálni drágább fejhallgatókat?

Figyelt kérdés

Ha már 20-25000 forintért hajlandó vagyok fejhallgatót venni, akkor miért nem hagyják egyik boltban sem, hogy ezeket az ember kipróbálja? Vegyek zsákbamacskát? Szóval a kérdés röviden az, hogy ti tudtok olyan üzletet Budapesten ahol ki lehet próbálni (Nekem az is elég ha felpróbálhatom, hogy kényelmes-e) például a SteelSeries SIBERIA V2 -t, vagy a Razer Kraken Pro -t?

Előre is köszi :)



2013. aug. 21. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát az érthető, hogy nem akarják megbontani őket. Mármint drága fejhallgatók és ha végül nem viszed el, ott marad nekik egy bontott termék, amit nem biztos, hogy más szívesen elvinne, miután 25-en végigpróbáltak és ráadásul meg van bontva, ugye ez érthető.

Az egyetlen lehetőséget egy olyan üzletben látom, ahol mintapéldányok vannak üzembe helyezve. Sajnos, hogy van-e ilyen bolt, azt nem tudom.

2013. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem én, de erre valók a mintapéldányok. Meg ha már egy webshop elkezd terjeszkedni és üzleteket nyit, akkor azokat az üzleteket használják is valamire...

Másrészt igazad van, közben már énis elkezdtem kutatni, hogy létezik-e ilyen mintabolt.

2013. aug. 21. 13:47
 3/3 anonim válasza:
Ha még aktuális,akkor úgy tudom a Pixelben ki lehet
2014. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!