Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzort érdemes...

Roli901214 kérdése:

Milyen processzort érdemes venni egy ASUS M2N SLI alaplapra?

Figyelt kérdés
Olcson hozzajutottam egy ilyen alaplaphoz és kell rá procit vennem. Semmiképp se akarok ujat venni, mármint lapot erre kéne valami. Ugy tudom AM2, AM2+, AM3bol is belemegy valamelyik, a régieket már nem igen lehet kapni sajnos, eddig egyedül csak egy AMD Athlon II X2 255-t sikerült találnom rá amit még árulnak az alaplapra és passzol bios frissites utan. Van esetleg még valami? Esetleg olcsobb? Pl. egy ilyen nem menne rá? (AMD Athlon II X2 270) Semmikepp se akarok jelenleg sokat áldozni rá jelenleg tökéletesen elég lesz nekem majd gépet csak kb 2-3 év mulva újítok. A lényeg hogy erre kéne valami olcso proci, van melle egy MSI 260GTX-em ezen még egy darabig eldöcög pár játék ha nem is max settingsel. Előre köszi midnenkinek.

#Asus M2N #m2n sli
2013. aug. 21. 22:57
1 2
 1/15 Teno ***** válasza:

[link]

Inkább 3 vagy 4magos nézz, vagy a X2 270 is megfelelő lehet kb 12k van az iPonba meg a PCX-be

2013. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ezaz találtam még egyet ezzel állítólag hasít, ennél jobb nem igen megy bele amit újan kapni igaz? (AMD Phenom II X4 945) - 65€


Itt van ilyen hogy milyenek mennek az alaplapba, csak a konkrét modellekről lehet szó vagy szinte ugyanazokkal is össze tud dolgozni?


[link]

2013. aug. 21. 23:03
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen király köszi akkor ez amit lestem jó is lesz igaz? :)
2013. aug. 21. 23:05
 4/15 A kérdező kommentje:
Viszont ha az a Athlon II X2 270es passzolna bele tutira biztosan azt vennem :)
2013. aug. 21. 23:20
 5/15 Teno ***** válasza:
Jó bele a 945 Phenom is, max a BIOS-od kell majd frissíteni, de azt is írja, h melyikre kell frissítsd minimum, de persze egyből a legújabb biost telepítsd
2013. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anti paladin ***** válasza:

Az a phenom2 teljesen jó bele de használt piacon tuti találsz athlon2-őt is, pl. a [link] oldalon. 8-9e-ért vannak athlon2 x2 255-ök.

Csak a felsorolt konkrét típusok közül pakolhatsz bele procit.

2013. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Oké csak azt nem értem miért nem írják hozzá a listához pl. az AMD Athlon II X2 270-est ha azt mondod te is hogy tutira passzol bele? Rég frissitettek volna az oldalt asuson vagy nem tudom. Mert mondom nekem tökéletesen megfelelne az is ha tudnam hogy biztosan nem feleslegesen veszem a lapba.
2013. aug. 21. 23:32
 8/15 A kérdező kommentje:
0rtem kár :/ Csak az a baj hogy nem Magyarországról vagyok hanem Szlovakiabol, majd kell itt bazos.sk-n meg nem igen talalok olyat amire azt mondom hogy igen ez kene nekem :/ Nagyon öreg szarok vannak. Lehet az a x4es 4 magos phenom lesz belőle az a CPU supports szerint belemegy azzal egy darabig szerintem elvolnak nem olyan gyenge az hogy cserelnem kelljen hamar ugye?
2013. aug. 21. 23:34
 9/15 Teno ***** válasza:
Jó proci az, nem mai darab, de jó
2013. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
255-öt találsz még olcsóbban is! kb 5-6k ért mennek most. Én is most cseréltem be a 255öt egy fx6300-ra
2013. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!