Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzort érdemes...

Roli901214 kérdése:

Milyen processzort érdemes venni egy ASUS M2N SLI alaplapra?

Figyelt kérdés
Olcson hozzajutottam egy ilyen alaplaphoz és kell rá procit vennem. Semmiképp se akarok ujat venni, mármint lapot erre kéne valami. Ugy tudom AM2, AM2+, AM3bol is belemegy valamelyik, a régieket már nem igen lehet kapni sajnos, eddig egyedül csak egy AMD Athlon II X2 255-t sikerült találnom rá amit még árulnak az alaplapra és passzol bios frissites utan. Van esetleg még valami? Esetleg olcsobb? Pl. egy ilyen nem menne rá? (AMD Athlon II X2 270) Semmikepp se akarok jelenleg sokat áldozni rá jelenleg tökéletesen elég lesz nekem majd gépet csak kb 2-3 év mulva újítok. A lényeg hogy erre kéne valami olcso proci, van melle egy MSI 260GTX-em ezen még egy darabig eldöcög pár játék ha nem is max settingsel. Előre köszi midnenkinek.

#Asus M2N #m2n sli
2013. aug. 21. 22:57
1 2
 11/15 anti paladin ***** válasza:
Azért nem rossz az a phenom2, játszani is bőven lehet még vele.
2013. aug. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egy olyan kérdés hogy ami van a tamogatott procik listajanal van olyan hogy serial number (pl. ADX440WFK32GI), de ha ujan szeretnem vasarolni akkor más ez a szam, hiaba a proci pontosan ugyan az, van ennek valami lényege? ASUS hivatalos oldalan ott van a tamogatott CPU-knál zarojelbe, csak 1 adott modell SN-je, míg egy másik oldalon a CPU compatibility-nel ott van az M2N-SLI procijainak mindket SN-je. Ez lényeges szerintetek? Vagy ezt nem is kell neznem? Nem akarom azt hogy megveszem aztan nem lesz jó hiaba is passzol az alaplappal :/
2013. aug. 24. 23:26
 13/15 A kérdező kommentje:

Itt azaz oldal CPU upgrade:


[link]

2013. aug. 24. 23:27
 14/15 Teno ***** válasza:
A BIOS számod figyeld, mert procicsere előtt nagy valószínűséggel frissítened kell majd a BIOS-t
2013. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De akkor a processzor szamot nem kell figyelnem? a biost frissitem miutan beletettem a cuccost.
2013. aug. 25. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!