Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb 7950es VGA?

Dikk kérdése:

Melyik a legjobb 7950es VGA?

Figyelt kérdés
Most néztem egy powercolort az jó?

2013. aug. 24. 11:38
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Tökmindegy. A hűtését nézd és azt, hogy minél több garancia legyen rajta. 3 év gari alatt én tuti nem vennék ilyen értékes kártyát.
2013. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sapphire nagyon cool hűtése van, nekem maxra húzva, amit bír a kari, 77 fok :)Bár másféle karim van, rossz pasztával
2013. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Powercolor V2-t ajánlom. (kb legjobban húzható, csak nagyon nehéz beszerezni!) Shappire-nek van jó 7950-ese, csak meg kell nézni hogy a 6 fajta közül melyiken van VRM hűtés.:)


Nekem PCS+ van, ez arról híres, hogy Shappire hűtő van rajta kb picit feljavítva, viszont nincs se VRM, se RAM hűtése. (Nem is kell rá ,így is messze a leghűvösebb kártya, és emellett elég jól bírja a 200W-ot átpréselni a nyákon.)

2013. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!