Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok eről a gépről...

Mit gondoltok eről a gépről menyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés
el szeretném adni nagyon jó gépemet de nem tudom milyen árak vannak és menyit kérjek hogy el is tudjam visszonylag hamar is adni én is valamilyen szinten jól járjak és a vevő is persze a vevő mindenfélekép jobban jár szal : Intel core Quad 8200 4x 2.33 gigabyte Ep41T-UD3L alaplap 2x 2 gb 1333mhz ddr3 ram gtx460 vidikari bár kártyától nem biztos hogy válnék gigabyte 550táp asus silent knhit 2 réz ledes venti ami kb fél éves a ház maradna ha lehet de nem tom atól függ menyit kapok érte mert nem olcsók a jó szép házak ... aerocool engine 2 szürke oldalpleszites ház ugyan nem most vettem de olyan mint ha boltba lenne sőt jobb álapotban van mert boltba huzogasák nézegetik stb nekem még a plesziten ujnyom sincs mert kényes vagyok az ilyen dolgokra kék neonal tényleg jah és sony dvd íroval 2 db 1 zsir uj 1 szer irtam vele mert 2 van benne és mindig a felsőt használom természetesen szépen elvan rendezve igányesen nem ugy mint a többi shufni gamergépnél szal mennyit kérjek érte? érdemes eladnom ? igazából csak alap proci és ramot szeretném eladni töbit nem érdemes i 7 est szeretnék venni válaszokat előre is köszi jah és ír vagyok sorry az írás hibákért
2013. aug. 25. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Áraztasd be itt: [link]
2013. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
thx
2013. aug. 25. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!