Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sos! Kinéztem egy gépet...

Sos! Kinéztem egy gépet egyetemre én nem értek hozzá de kell majd vele terveznem (mérnöki dolgokat) hogy azt bírná e? És az se lenne baj ha lehetne vele filmezni meg játszani! Szerintem a procija jó de cáfoljatok meg!

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 25. 22:10
 1/9 Egerecske ***** válasza:
Nem a legjobb márka, de ami a paramétereket illeti ennyi pénzért megéri az árát, talán valamivel kevesebbet, de ezt majd megmondják akik jobban értenek hozzá. Valószínű azért ennyi mert nincs rajta rendszer, akkor az még húzósabb lenne.
2013. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aspikami ***** válasza:
Gondolom ha nem értesz hozzá akkor operációs rendszert sem tudsz telepíteni, viszont ehhez kell , mert nincs rajta :) Pontosabb milyen játékokra gondoltál? Ragaszkodsz a fehér szinhez? Mennyi a max kerted rá?
2013. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 aspikami ***** válasza:
kereted*
2013. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen operációs rendszerrel vedd, ha Windows-t használsz, mert ha késöbb veszed rá, sokkal drágább lesz.
2013. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az op rendszer nem érdekes azt megtudom szerezni + ha kell akkor van haverom aki segit föltenni! Miert nem jo a márka? Melyik lenne a jó?
2013. aug. 25. 23:14
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs nagy igényem játékok terén bf2 nfs megteszi mundjuk az undercover vagy carbon a fehér színhez egyáltalán nem ragaszkodom jobb lenne feketében, keretem meg még nem tiszta de úgy ekörül látom reálisan rááldozhatónak de lehet h lesz ez 30e föl is le is a fő cél h fussanak a tervező progik meg hogy sorozatok filmek menjenek rajta de talán az a kisebb gond!
2013. aug. 25. 23:22
 7/9 aspikami ***** válasza:
Ez?: [link]
2013. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nemigazán rákerestem a procira sokkal gyengébb!
2013. aug. 25. 23:48
 9/9 aspikami ***** válasza:
Lehet, hogy a proci gyengébb, de a videokártya sokkal jobb.
2013. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!