Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy érdemes egér DPI-t...

Hogy érdemes egér DPI-t állítani (FPS) játékokra, hogy minél pontosabb és jobban használható legyen?

Figyelt kérdés
Inkább magas egér DPI és a játékon belül az egér érzékenységét alacsonyra, vagy fordítva? Esetleg úgy, hogy játékon kívül belövöm, hogy hogy kényelmes vele mondjuk netezni és ahhoz igazítom játékon belül az érzékenységet?

2013. aug. 27. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ezt csak te tudhatod ,hogy neked milyen a kényelmes, van aki nagyon érzékenyre szereti állítani és kis kézmozdulatokkal játszik van aki meg alacsonyra veszi és nagyokat ránt az egeren..
2013. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy 1600-on van mindig az egér, ha pedig battlefield -ben sniperezek akkor leveszem 800-ra, mert így kevésbé lesz érzékeny a picike kilengésekre :)
2013. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én 800dpi-vel játszok CS 1.6 ot 1,1 es egérérzékenységgel :D

nekem igy a jó :D mindenkinek más

2013. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!