Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a gepem? /a tobbi...

Nem indul a gepem? /a tobbi lent/ hardveres problema

Figyelt kérdés
Egy honapra elmentunk nyaralni es amikor hazaertunk probaltam bekapcsolni a gepet de se kep se hang nyomogatom a bkapcsologombot nem tortent semmi kinyitottam a gephazat annyit lattam hogy amikor megnyomom a bekapcsologombot a proci es az oldalventillator meg pordulnek egyet aztan semmi gondoltam leht hogy a tap rossz kivettem a regi gepembol a tapot bekotottem elindult minden frankon de kb 5mp mlva magatol leallt se kep se hang mindig ez van meg a rendszer betoltese elott de nemvolt semmi pittyeges vagy hibauzenet magatol leall a kerdesem akkor ez a tap miatt van? ja a az eredeti tap az 420w a regi meg 400 w lehet hogy csak emiatt allt le?
2013. aug. 30. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen fajta táp?
2013. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szerintem ezek ilyen noname tapok az eredeti az azt hiszem alapbol a gephazzal jott

iso - p500lpp 4s 420w


es a regi amitbeprobaltam az mar vagy 10 eves

azona. ..nem latok rajta modell szamot 400w


eszrevettem meg valamit az original tapon

230 v, 4a, 47-73hz


a regi tapon meg

230v,3a,50hz

2013. aug. 30. 10:19
 3/3 pinkpancser ***** válasza:
Kérj kölcsön valakitől egy biztosan működő tápot és azzal próbáld ki. De valószínűleg mindkét tápban vannak kiszáradt kondik amik nagyban befolyásolják a működést/indulást.
2013. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!