Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes venni laptop hűtőt ha...

Érdemes venni laptop hűtőt ha a gép átlag hőmérséklete 55-60°C között van? Ha igen akkor milyen fajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ez lenne a laptop: [link]

2013. aug. 30. 12:01
 1/3 sün18 ***** válasza:
Nem az laptopnál teljesen normális :)
2013. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet késői válasz de én ajánlanám,sokan annyira természetesnek veszik hogy laptopba nem kell hűtő,erre az asztali számítógépébe valakinek 10db hűtő is van,az én 5 éves számítógépembe 3 hűtő is van +2 a táp és egyántalán nem nagy szám ez a gép,szinte semmi nem fut rajta de még is,akkor szerintetek egy laptopnak nem tesz jót egy kis extra hűtés? Alaplap hálás lesz érte hogy nem adja be a kulcsot,én télen nem használom a laptop hűtőt de rajta van mert felemeli a laptopod alját így több levegőt képes magától is beszívni,de mikor játszok természetesen bekapcsolom mert nekem -15 fokot hűt a procin meg a gép alja sem kezd el még langyosodni sem! Nyáron meg minden hogyan megy,ha nem használom a laptopot azaz áll vagy csak netezek vissza veszem a venti fordulatszámát mert nekem szabályozható,de amint játszok természetesen feltekerem,azért a 35-40 fokban nem árt a hűtés neki,az én gépem például nagyon hálás,eddig semmi baja nincsen! Alaplappal sincs semmi baj és szerintem rohadtul megérte ezt a 8e Ft-ot hűtőre!

Már elnézést de egy új alaplap sokszor rohadt sokba kerül,meg se éri legtöbbször,de ha garanciás is szívsz mert 15 napra nem lesz laptopod szóval igen én ajánlom.

2014. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah főleg a HDD hálás még érte,egy HDD maximum 50`C lehet anmin semmi baja nem történhet,de amint átlépi ezt a határt a HDD vissza fordíthatatlanul károsodik! Sok laptoba ilyen 60-70 fokos a HDD és csodálkoznak hogy hamar megadja magát,meg hogy teli van hibás szektorokkal,ehhez képest az én HDD-m ilyen 35-40 fok körül mozog.
2014. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!