Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a Tp-Link...

Miért nem működik a Tp-Link routerem?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömtől kaptam egy használt routert, mert vett egy nagyobb teljesítményűt. Sajnos a CD nincs meg hozzá, de a hozzá való programot a Tp-Link weboldalán megtaláltam, letöltöttem. Mindent úgy csinálok, ahogy kér, de még is azt írja ki, hogy "Please check the model of your router" "please check the physichal connectivity" Értem, hogy ez mit jelent, de nem tudom miért írja ki. A router típusa:TL-wr340G

Kérem a hozzáértő emberek segítségét!

Előre is köszönöm!



2013. aug. 31. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá program a beállításához.

Van neki egy belső beállítási felülete amit a böngésződön keresztül tudsz elérni és ott kell beállítani a net kapcsolatot....

[link]

2013. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nyitja meg a Chrome... mivel nyissam meg? És hogyan?
2013. aug. 31. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen böngészőt ismersz még a Chrome-on kívül? :D


Egyébként ajánlom fordítsd meg a routert és nézz rá az aljára. Ott találni fogsz egy matricát a router típusával modellszámával és még rengeteg információt, például a felhasználónevet és a jelszavat is itt találod a belépéshez...


[link]


[link]

2013. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jó oké :D

és mikor ezt csinálom, már összedugjam a dolgokat? :D

2013. aug. 31. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Szóval még nem csináltál ilyent.


"és mikor ezt csinálom, már összedugjam a dolgokat?"

Józan paraszti ésszel gondolkodva, teljesen egyértelműek az ennyire alap dolgok. Ez kb. olyan kérdés: "Nincs kép a monitoromon, bekapcsoljam ?"


http://www.youtube.com/watch?v=pIHkpwkI9bk


olvass, nézz, értelmezd. Ennél szájbarágósabban nem lehet elmagyarázni.

Meg fogom kérni a fogyasztóvédelmet: csak úgy engedélyezze a routereket, ha egy nagy piros 18-as karikát is tartalmaznak...:D

2013. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :D :)
2013. aug. 31. 11:40
 7/7 anonim ***** válasza:
sikerült?
2013. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!