Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Haverom adott egy tápegységet...

Team kérdése:

Haverom adott egy tápegységet de nem tudom, hogy működik e, nem merülhet fel az ha bekötöm és bekapcsolom tönkre teszi a gépet?

Figyelt kérdés
FPS ATX 300GTF

2013. aug. 31. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Az inkább FSP lesz.

Általában az FSP tápegységek jók szoktak lenni, a kérdés az, hogy milyen konfigurációhoz szeretnéd használni.


Az alábbi cikkben például elvisz egy Core2Duo proceszorral, 8800GTS videókártyával felszerelt gépet:

[link]

2013. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem elég neki, akkor max nem indul el, nem fogja tönkre vágni.
2013. aug. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
felmerülhet
2013. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hypno ***** válasza:
2013. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Al alábbi confighoz szeretném berkani:


Alaplap: Asus P4S533

Videokártya: GF4 TI4200 8X 128MB

Processzor: Intel Pentium 4, 1,70GHz

Ram: 1GB

80Gb vinyó


Ez egy eléggé régi AGP-s gép tehát nincs valami nagy igénye.

2013. aug. 31. 12:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Az alábbi oldallal:

[link]

kb. minimum 160 W-os (kerekítsük 200 W-ra) teljesítményfelvételt kalkuláltam ki a specifikációban szereplő gépre, Tehát optimális esetben - ha nem hibás tápegységet adott a haverod - igen jó eséllyel (mint mondtam az FSP általában jófajta tápegységeket gyárt) menni fog, nem fogja tönkretenni a gépet.

2013. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valami kattogott a gépben, a tápra vagy a vinyóra gyanakodtam, vinyót kivettem de még így is zörgött valami mint kiderült a táp volt az ( egy jó kis codegány). Beleraktam szépen megy teszi a dolgát! köszi a segítséget!
2013. aug. 31. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!