Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop Vásárlással kapcsolatba...

Laptop Vásárlással kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Laptop vásárlás előtt állok, amit föleg játékra illetve internetezésre használnék.(Egyetemi órák közti néhol 2-3 órás szünetek kitöltésére.)

Kettő laptopot néztem ki ami most árban megfelelne.(Játékok terén kimerülök wow esetleg League of Legends-ben szóval nem szándékozok full grafikás BF3-at "rákötni" ^^"

Az egyik:--------- ez 55k FT

PROCESSZOR: AMD Athlon II M300 2.00GHz

MEMÓRIA MÉRET: 3GB

MEMÓRIA TÍPUS: DDR2

KÉPERNYŐ ÁTLÓ: 16"

FELBONTÁS: 1366x768

INTEGRÁLT VGA TÍPUS: ATi Mobil RadeOn HD4200

MEREVLEMEZ (HDD): 320 GB

OPTIKAI MEGHAJTÓ: DVD-RW

WLAN (WIFI): Igen

VEZETÉKES HÁLÓZAT: 10/100/1000MBps /Gigabit/

BLUETOOTH: Nem

USB PORT (2.0): 3 db

KAMERA: Igen

KÁRTYAOLVASÓ: Igen

HDMI: Igen

A másik:------- ez 65 000 Ft

MSI dual-core Gamer - laptop, 2 x 2 GH AMD processzorral, 2 GB DDR2 800MH memóriával, N'Vidia Geforce 9600M GT 512 MB DDR3 RAM-mal.

15,4 Colos Wsxga 1680 x 1050 kijelző.

-Viszont ehhez nincs wincseszter szóval ezt még vennem kellene hozzá

------------------------------------------

Első Kérdésem annyi lenne hogy szerintetek viszi valamelyik a fentebb említett játékokat? (esetleg ha mind2 viszi akkor melyik a jobb vétel)

Második kérdésem az Akkumlátorra irányulna, mégpedig hogy lehet-e olyan nagyobb méretú akkumlátort kapni amit (AV-s) rá tudnék kötni a laptop-ra(mintha csak bedugnám a konnektorba)

Utóbbi azért lenne fontos mert mint említettem nem csak egy 20 perces busz utat lenne jó ha kibírna.


Előre is köszönöm a válaszokat és bocsánat ha esetleg hülyeséget írtam/kérdeztem, de laptop téren egyáltalán nem vagyok otthon.



2013. szept. 1. 23:34
 1/3 A kérdező kommentje:

A játékok rendszer feltételei pedig ezek:

LOL: [link]

WoW: [link]

2013. szept. 1. 23:37
 2/3 soccerway ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Fk0OYxkhpoY


https://www.youtube.com/watch?v=pGrz1lLmNw4


Ezek szerint elég lehet az ati is, de az nvidia sokkal gyorsabb kártya, azon menne max grafikán is.

2013. szept. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz szépen. :) És azt esetleg nem tudja valaki hogy laptop-ba milyen áron mozognak a winyók illetve hogy "házi barkács eszközökkel" be lehet-e dobni vagy hozzáértőnek kell hozzá lenni?
2013. szept. 2. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!