Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért vesz valaki alkatrészeke...

Miért vesz valaki alkatrészeket, ha egyáltalán nem ért ezekhez?

Figyelt kérdés

Ma eladtam pár alkatrészt, egy gépből vettem ki őket, tökéletesen működtek. Az illető aki megvette, begyömöszölte az övtáskájába, akkor már furcsán néztem rá.

Ma este meg ír egy olyan sms-t, hogy b...am meg a cuccaimat, egyik se jó...

Azóta folyamatosan küldözget ilyen sms-eket, meg írogat e-mailokat.

Hogy lehet valaki ilyen ..... hogy mindenféle ismeret nélkül áll neki számítógépeket szerelni.

Velem is volt olyan, hogy nem ment valami, de már ismertem ezt, hogy a gyártók gyakran eljátsszák azt, hogy nem fér össze két hardvereszköz, vagy csak simán meg kellene pucolni az érintkezőket.



2013. szept. 2. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert hülye. Nem lehet rá mást mondani.
2013. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hülyék voltak, vannak, és lesznek is. Sajnos nem tudsz mit tenni.
2013. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagy Isten állatkertje.
2013. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de az, hogy egyből elkezd pattogni, meg anyázni, ahelyett, hogy megkérdezné, hogy miért nem megy neki...

Hát lehet, kifogtam egy lipótmezei menekültet.

2013. szept. 2. 22:38
 5/6 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Magyarországon a focihoz, politikához, háborúhoz és persze a számítógépekhez mindenki ért
2013. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A focihoz, politikához, konkrétan hülye vagyok, de számtech boltban dolgozom, ezeket árulom naponta.
2013. szept. 3. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!