Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ergonómikus gamer...

Milyen ergonómikus gamer egeret ajánlotok nekem? (50-60€ max)

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Microsoft SideWinder Mouse -om van, sajnos már egy ideje szórakozik és le kell, hogy cseréljem.

Sajnos nem vagyok valami tájékozott az egerek terén és nem találtam neten olyan egeret ami megfogott volna és az ára sem az egekben van.


Kritériumok:

Legyen kényelmes több órányi használat után is

Legyen legalább 5gombos

Kábelos legyen

Maximum 50€ legyen, de ha télleg jó akkor akár 60€ -t megadok érte.

Gameing Mouse legyen



2013. szept. 5. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Mostanában elég sok ilyet próbáltam ki, mire rátaláltam a Cooler Master Storm Recon-ra. Tetszettek még:

Trust GXT 34 Laser Gaming

Thermaltake BlackElement

GIGABYTE GM-M8000X Xtreme

Genius DeathTaker

Genius Gila GX Gaming

2013. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

logitech G400s de ez az én véleményem! hosszas játék után is kényelmes... az eddigi egereim közül ezt ajánlanám ebben az árkategóriában...

a másik jó választás a razer deathadder :)

2013. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kényelemről beszélni....ez erősen szubjektív, szóval kérdező ne várd, hogy mi ezt megmondjuk, max a saját magunk által preferált rágcsálókat ismertethetjük veled.

A 2. válaszoló jól írta, palm grippes egernék főleg az általa ajánlott kettő, esetleg ha nem a ngytesű egerek jnnek be Razer Abyssus

2013. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Utánnanéztem mindnek és végül 2 esélyes maradt:


Cooler Master Storm Recon

Razer Abyssus


:)

2013. szept. 12. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!