Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor vagy Radeon 9550...

Boros Petra kérdése:

Monitor vagy Radeon 9550 probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Segítséget szeretnék kérni.

A problémám az lenne hogy amikor elindítom a gépet a monitor nem kapcsol be.

( Monitor neve:LG StudioWorks / HiSync 700B..Képernyő típusa:17" CRT..)

Áramot biztos kap,mert először sárga színű rajta a led,a bekapcsolás után zöldre vált,de még se ad képet semmit.

A Driver Easy nevű programmal frissítettem a videókártya illesztő programját is,de még így se jó.


Több éven keresztül tökéletesen működött,s most meg az egyik napról a másikra ez a gondom.


Csak úgy tudom bekapcsolni a monitort ha kb fél órán keresztül le fel kapcsolgatom a gombjával,s egy idő után csak úgy hirtelen bekapcsol a monitor,de sok idő kell neki,és ez a módszer így nagyon idegesít engem.


Gépem adatai:

Monitor neve:LG StudioWorks / HiSync 700B

Képernyő típusa:17" CRT

Alaplap neve:Abit IS7/IS7-E/IS7-G (5 PCI, 1 AGP, 4 DDR DIMM, Audio, LAN)

CPU típusa:Intel Celeron, 2400 MHz (24 x 100)

BIOS típusa:Award (11/04/03)

DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Rendszermemória:768 MB (DDR SDRAM) 2 Ram van benne

Videokártya:ATI Radeon 9550 / X1050 Series (128 MB)

IDE vezérlő:Intel(R) 82801EB Ultra ATA Storage Controllers

Hangkártya:Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3]

Hálózati kártya: Realtek RTL8139 családú PCI gyors Ethernet NIC

Lemezes meghajtó: WDC WD800BB-00JHC0 (74 GB, IDE)


Kérlek segítsetek.



2013. szept. 6. 10:43
 1/3 anonim válasza:

Szia! Petra!


Szinte betelek (fogadok) :) hogy grafikus kártyával van a gond. Ha monitor hiba lenne, akkor még a sárga készenléti fény sem világítana. Ha van a családba másik gép, próbáld meg a monitort azon. De itt grafikus kártya a rossz!!!

2013. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.Meg probáltam egy másik gépre rá csatlakoztatni a monitort,és azon jol működött.Most megnyugodtam az felől hogy ezek szerint jo a monitor.

Azt nem tudom hogy akkor mi baja lehet a videòkártyának. :( :(

Kérlek tudnál nekem tanácsot adni hogy lehetne ezt a hibát kijavitani? Bármilyen bonyolult segitség is érdekel benne,csak hogy ujra jol működjön.Sajnos egyhamar uj videòkártyát nem tudok venni. :(

2013. szept. 7. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos itt mar csak a csere segit, de egy ilyen APG-s videokatya max. 1000Ft hasznaltan. Igy is csoda hogy 10 evig mukodott.
2013. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!