Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Phenom x4 9650 2.3GHz...

AMD Phenom x4 9650 2.3GHz Quad Core procit érdemes belerakni egy Asus M2N alaplapba?

Figyelt kérdés
Szóval van értelme, vagy ilyen processzornál már lenne teljesítmény veszteség?
2013. szept. 13. 01:06
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Nem is támogatja az alaplapod.


Hivatalos honlap: [link]


cpu-upgrade.com: [link]

2013. szept. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon régi az alaplapod. Ne is próbáld beletenni, inkább vegyél új alaplapot és procit.
2013. szept. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Akkor viszont már új memóriákat is venned kéne. Mert az új platformok, már a DDR3 memóriát szeretik.

Ha nincs lehetőséged új memóriákat is venni. Van még olyan alaplap, amibe jó az összes AM2, AM2+, AM3, AM3+ proci és rakhatsz bele DDR2 és DDR2 memóriákat egyaránt (persze nem vegyesen). Ilyen pl. az Asrock N68C-GS FX, ami elég kedvező áron van: [link]

De mivel nem tudjuk mid van, vagy mit akarsz csinálni, így tanácsot se lehet adni. (#1 voltam)

2013. szept. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan az van, hogy vettem használtan egy gépet, a vga gts 450, memoria 4gb, a proci phenom x2-es. Szóval úgy gondoltam, elsőnek a procit kellene 4magosra cserélni. és ez amit találtam, vateran van, ugyanabban a városban, azért érdekel ez a típus.
2013. szept. 13. 16:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tud senki segíteni?
2013. szept. 23. 15:47
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Mégis miben? Nem tudjuk neked kompatibilitássá tenni ezt a processzort, mert nem vagyunk Asus hardver mérnökei.

A többit meg már elmondtam, új alaplap kell ha akarod ezt a procit.

[link]

2013. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!