Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Arrébb raktam a merevlemezem...

Arrébb raktam a merevlemezem a gépben vagyis kihúztam a kábeleit és visszadugtam ugyanoda! Viszont most, hogy ha bekapcsolnám a gépet, a leírásban foglalt kép fogad, mi történt?

Figyelt kérdés

[link]

soha életemben nem találkoztam még ilyennel. másik gépen jó a merevlemez.



2013. szept. 13. 23:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Bekapcsolás után, szinte egyből ez fogad, biost betölti és utána.
2013. szept. 13. 23:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos nem húztál ki még valamit véletlenül vagy mozdítottad ki a videokártyád vagy másik kártyát?

Kikapcsoltad és áramtalanítottad a géped mielőtt a merevlemezhez hozzányúltál? (tehát nem feszültség alatt csináltad a kábel ki-be dugdosást..?)

Érdekes ez a sok P betű... ilyent nem is láttam még. VGA vagy monitor hibára gyanakodnék így első látásra, ha nem mondtad volna , hogy csak vinyó babrálás volt...

2013. szept. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én már 100-szor szét szettem a teljes gépet és ősze raktam de még is mindig ugyanaz a kép fogadott ugy hogy szerintem még se ugyan oda raktál vissza mindent,nézd meg ha satás az alaplapon ugyan abba a sata csatlakozóba raktad e.vagy ha több merevlemezed van akkor a sata 1-be rakd amin az op rendszer van,mert lehet a másikról akarja elindítani az op rendszert amin nincs is.
2013. szept. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megoldódott, ki kellett cserélni a memóriakártyákat, legalábbis helyet kellett cserélniük, aztán jó lett, pedig hozzájuk sem értem, nem értem a logikát...
2013. szept. 14. 04:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!