Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet a grafikus...

Hogyan lehet a grafikus memóriát növelni? , mert csak 44mb-om van az 1024-ből.

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 20:46
 1/7 Osynho ***** válasza:
Milyen vga? Egyébként nem lehet. :)
2013. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Osynho ***** válasza:
Kivéve, ha integrált.
2013. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi mutatja hogy 44 MB van belőle? Milyen VGA, mennyi RAM od van? Ha integrált, Bios ban növelhető, a RAM ból fog lecsípni. Ha beleteszel, akkor azt Bios ban nem növelheted, de a Win7 alapból hozzáad a RAM ból egy részt. Pl nekem van egy 1 GB os VGA m, Win7 alatt 4 GB.
2013. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
integrált VGA-m van ... Chpset g41 Intel..
2013. szept. 17. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:
RAM od mennyi? ha 2 GB + akkor szerintem csíphetsz le belőle minimum egy 200-300 MB ot és akkor pl egyes játékoknál, alkalmazásoknál nem leszel kidobva arra hivatkozva hogy kevés a video memória.
2013. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És azt hogy tudom elérni?
2013. szept. 18. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Indításnál belépsz a Bios ba, és ott kell megkeresd. Share memory, vagy Onboard VGA, Integrated VGA, ehhez hasonló menüpontokat kell keress, szerintem az Advanced Configuration főmenüben. Sajnos nem tudom milyen bios od van, és szinte mind más :S Szóval valahogyan megleled. Ha nem tudod hogyan kell belépni a biosba, bekapcsológomb megnyomása után elkezded nyomogatni vagy az F1 et vagy a Delete büllentyűt, általában az egyik szokott lenni, de sokszor írja is melyiket kell megnyomni. Szóval hajrá :)
2013. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!