Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha mind a kettő ****, akkor...

Arnyek1998 kérdése:

Ha mind a kettő ****, akkor előbb melyiket érdemes megvenni? A Processzort vagy a VGA-t?

Figyelt kérdés
A gépbe alapból nincs VGA, (vagyis van csak Integrált), proci van de csak 1 magos és semmire se jó :D Melyiket éri meg előbb megvenni?

2013. szept. 18. 06:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a processzort, mivel a mostani csak nagyon gyenge teljesítményű grafikai kártyákat tudna kihajtani.
2013. szept. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudni kéne ehez az alaplapod pontos típusát,tápod típusád stb jah és hogy mennyi a kereted rá
2013. szept. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hypno ***** válasza:

Egyértelműen csak az alaplap típusának ismeretében mondható meg.

Még az is lehet, hogy egyáltalán nem lehet diszkrét videokártyát belerakni, mert irodai géphez készült és abba jó az integrált is.

2013. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Alaplap: FUJITSU SIEMENTS D2464-A2
2013. szept. 19. 14:46
 5/8 hypno ***** válasza:

Az az integrált videochip ami ebben az alaplapban van, az igencsak jó. Ez volt az erősebbik Nforce 2-es chipkészlet.

Ugyanezt rakták pl. az Asus M2NPV-VM alaplapba is.


Bármilyen PCI-E videokártya jó bele, de én egy HD4670-esnél erősebbet nem raknék bele. (AZt megkapod úgy 5K környékén)

Processzorból meg egy Athlon 64 X2-t, de abból is max 5200+ -ost. Olyat, amiért 3-5 ezernél nem kell többet fizetni.

2013. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hypno ***** válasza:
Helyesbítés: nem Nforce2, hanem NVIDIA GeForce 6150 + nForce 430
2013. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ annyit szeretnék még, hogy ez a HD4670 vagy micsoda ez mire képes? Pl a CS:S vinné full beállításon meg kb 1024x768-ba? Ja ls kb ugyan így a Cod4-et?
2013. szept. 21. 18:35
 8/8 hypno ***** válasza:

A HD4670 egy 5 éves széria, a neki megfelelő paraméterekkel.

Én 1920x1200-as felbontáson használtam teljes megelégedésemre, igaz játékból egyedül a Flatout 2 -vel szórakoztam.

Nem is azért ajánlottam, mert egy gamer erőmű, hanem mert a teljesítménye jó, a gépedet meg fölösleges olyan elemekkel bővíteni, amik egyenként többe kerülnek mint az egész gép a jelenlegi állapotában.


Itt van egy teszt a videokártyáról.


[link]

2013. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!