Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen jó ár-értékű fm2-es...

Milyen jó ár-értékű fm2-es alaplapok vannak mostanság amik usb3-at tudnak és nem túl régi a chipkészlet? (htpc lesz amd apuval)

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy jó fm2-es alaplapot ami tud usb 3-at és nem túl régi az alaplapi chipkészlet. Viszont nem tudom melyik éri most meg rég nem követem a hardverek fejlődését így fogalmam sincs melyiket kéne, esetleg tudtok mondani pár jó ajánlatot?

Amit még tudni érdemes nem lesz benne soha dedikált vga pakolva mert htpc lesz amd apuval valószínűleg a8 5600...


2013. szept. 21. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyid van rá?
2013. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha 100 ezrem lenne rá akkor annyiért néznél nekem egyet? :D
2013. szept. 21. 20:25
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudok árat mondani ha 2-3 ezerrel drágább az sem baj inkább úgy keresném hogy nem fenntről lefelé hanem alulról felfelé ami már megfelel a fenti kritériumoknak...

Fogalmam sincs mennyibe kerülnek így nem tudok árat mondani

2013. szept. 21. 20:26
 4/6 Teno ***** válasza:
2013. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kösz Teno, ez jónak ígérkezik..

El tudnád mondani nekem hogy a miért van ATX és microATX alaplap ha a számítástechnikában mindennek a lekicsinyítésére törekednek, egyre kisebb gyártástechnológia akkor miért nem csak microATX alaplap van a piacon?

2013. szept. 22. 00:23
 6/6 Teno ***** válasza:

Hát mert pl magamnak is ATX lapot veszek mindig, mert több rajta a bővítőhely, a ventilátor foglalat, 2-3 slotos VGA mellett is több hely marad, általában jobb az alaplapi hűtésük is, stb.

De amit linkeltem, olyat pl muter gépébe vettem és tökéletes, neki is A8-5600K van bennne :)

2013. szept. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!