Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Veszek egy új alaplapot meg...

Veszek egy új alaplapot meg hozzá való processzort. Müködni fog? Bövebben lent!

Figyelt kérdés
Ha kiveszem a régi alaplapot meg a procit a gépböl és belerakom az új alkatrészeket a gépbe akkor újra kell telepiteni a windowst vagy nem muszály?Müködni fog akkor is ha nem lenne újra rakva a windows?

2013. szept. 23. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
én újratelepíteném biztos ami biztos alapon
2013. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ujra kell rakni mindenképp, nem fog menni a Win az uj lappal, pontosabban elindulni el fog, cska nem fog semmihez se negedni hozzáférni.
2013. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Függ a windows verziójától, ha xp-d van akkor muszály ujrarakni nálam hárdvercsere után mindig kékhalált kapott, windows 7 az hol szeretti hol nem, a windows 8 nem igényel ujratelepítést indításnál ujrakonfigurálja magát esetenként telepítő lemezt kér de néhány perc mulva tökéletes.
2013. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki, hogy újra kell-e telepíteni. Én komplett konfigurációt cseréltem win7 alatt és annyi történt, hogy indításnál bejött egy ablak, ahol kiírt valami olyasmit, hogy újrakonfigurálja a drivereket, újakat telepített fel, régieket eltávolította, újraindította magát kb. kétszer és pár perc automatikus telepítgetés után felállt a rendszer mindenféle OS reinstall nélkül. Még utána 1 évig használtam és abszolút nem lassult semmi, nem volt kompatibilitási gondom, fagyásom, mintha mindig is azon a rendszeren lett volna feltelepítve, semmi gondom nem volt vele soha. Szóval szerintem próbáld ki hardver csere után, hogy lesz-e gondod vele, mert nem feltétlenül kell újrarakni.

Még annyi, hogy XP esetén mindenképpen újratelepítés. A kipróbálást win7 vagy win8 esetén értettem.

2013. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Win 7 rendszerem van.

Szerintetek ez az alaplap meg a processzor megfelelne?

[link]

[link]

Vagy hasonló árba milyen fm2 alaplapot ajánlanátok?

2013. szept. 24. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!