Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Véletlenül rossz meghajtót...

Véletlenül rossz meghajtót formáztam, hogy tudom visszanyerni a tartalmát?

Figyelt kérdés
Gyorsformázás volt csak. A baj hogy sajna ez volt a nagyobbik partíció a gépemen szóval a másik felére biztos nem fér rá a sok cucc. De nem minden létfontosságú. Vagy esetleg ugyan oda rögtön vissza lehet tenni? Kérlek részletesen írjátok le mert elég analfabéta vagyok! Kösziiii
2013. szept. 24. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet próbálkozni a GetDataBack nevű progival, ha még nem másoltál a partícióra, megvannak az esélyeid.


A legjobb megoldás azonban az előrelátás. Jobb, ha a fontos adatokról független helyen tartasz biztonsági másolatot, ha meg rendszeresen frissülő adatról van szó, időnként azt is frissíted. Ez rajtad most már nem segít.

2013. szept. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Igazából a legjobban a családi képek miatt aggódom, a zene meg a film letölthető újra nem számít, de nyári képek még nincsenek meg máshol és elveszne az összes, remélem nem lesz gond... Sajnos elnéztem a meghajtó nevet és rosszat formáztam le, teljesen az én figyelmetlenségem.
2013. szept. 24. 01:12
 3/5 belapus ***** válasza:

Figyelj oda, hogy a programot ne arra a meghajtóra telepítsd!

Te választod ki, hová állítsa vissza az adatokat.

( A Piriformnak van egy Recuva nevű terméke.Ingyenes és van hordozható változata is. )

2013. szept. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam este a Get Data Back el, de semmi adatot nem mutat a 3. lépésnél pedig még nem nem piszkáltam a meghajtót, azonnal észrevettem a tévedést mégsem talál semmi fájlt. Lehetséges?
2013. szept. 24. 09:26
 5/5 belapus ***** válasza:

Amennyiben igazán nélkülözhetetlen adatokról van szó, esetleg megoldást találhatsz - bár nem ingyen - az alábbi linken:


[link]

2013. szept. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!