Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy gigabyte z77x-d3h...

Van egy gigabyte z77x-d3h alaplapom, és egyik napról a másikra behalt a gépem. Memóriát teszteltem (2x8gb) és az egyik modulra bejelzett a memtest. Másnap újra kipróbáltam mind kettőt és most működik a gép, a memtest sem jelez. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 10:16
 1/2 hypno ***** válasza:
Lehetett téves hibajelzés mondjuk áramingadozás miatt, lehet hogy csak bizonyos hőmérséklet fölött jelentkező problémád van, stb.
2013. szept. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Előtte a gép kék halálozott mint állat, mindig más hibakóddal. Lefuttattam a memtestet 2-3 alkalommal is és 1-2 % azonnal jelzett. Lefuttattam a windows memory testet az is, majd amikor újra futtattam mint ha hiba nélkül végig futott volna a test. Azóta a memtest sem jelez.
2013. szept. 24. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!