Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi ez a hiba? Lehet belőle...

Mi ez a hiba? Lehet belőle gond, ha nem teszek semmit?

Figyelt kérdés

Van egy vadonatúj (kb. 1 hetes) külső merevlemezem és akárhányszor rákötöm a gépre kidobja ezt:



Kívánja Helyi lemez (K:) vizsgálatát és javítását?


Probléma lehet néhány fájllal ezen az eszközön, vagy lemezen. Ez akkor fordulhat elő, ha az eszközt vagy lemezt azelőtt távolítja el, hogy minden fájl írása befejeződött volna.


(aztán felkínál két lehetőséget:)

1.Vizsgálat és javítás- Megőrzi a fájloknak erre az eszközre vagy lemezre való másolásával kapcsolatos problémákat.

2.Folytatás vizsgálat nélkül



Amikor rámegyek a vizsgálat és javításra kipipálok mindent, de mire lefut 10x megőrülök. Lehet baj abból, ha nem ellenőrzöm? Egyáltalán mért írja ki, ha soha nem szoktam csak úgy lehúzni másolás közben?


Típus: Verbatim Store'N'Go USB 3.0 1TB (2.0-ról megy mert nincs 3.0-ás portom)

Fájlrendszer: 931GB NTFS



2013. szept. 27. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha teljesítményre van állítva, és kötelességed eltávolítás előtt a gépen is elvégezni a műveletet ( katt a tálcaikonra, hardwer eltávolítása..), de te még is e nélkül vetted le, azt nem nagyon szereti. Szerintem nem lenne baja, nálam ez pendrive al szokott előjönni, már könnyű eltávolításra otimalizáltam, csak ez a funkció még is megmaradt, és csatlakoztatáskor figyelmeztet. Figyelmen kívül szoktam hagyni, nálam nem volt még ezzel gond, viszont nem tudok a problémára megoldást javasolni :/
2013. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálam is gyors eltávolítás van rajta, de még így is mindig le szoktam választani a tálcáról. Szóval akkor nem lesz semmi baja?
2013. szept. 27. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem, viszont érdemes lenne mások válaszát is megvárni, én nem vagyok teljes mértékben biztos benne :S
2013. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!